Aby sme dosiahli naše misiu a pomohli zlepšiť svet, pozývame všetkých  ľudí so zanietením pre poslanie  AFS, aby zostali v spojení s organizáciou.

Zistite, čo je nové v AFS a ako môžete pomôcť urobiť AFS dôležitým pre viacero ľudí. Povedzte “ÁNO” AFS a užite si spojenie s rozmanitou globálnou komunitou.

Staňte sa súčasťou našej komunity na online platforme World Café!

Objavte AFS World Café, našu globálnu online komunitu, pomocou ktorej sa najjednoduchšie spojíte s AFS. Môžete nám ihneď poskytnúť svoje aktuálne kontaktné informácie, nájsť úlohu alebo aktivitu, ktorá vám vyhovuje, alebo sa spojiť s priateľmi. Ako sa zapojíte do AFS, je len na vás. Tu je niekoľko nápadov ako začať:

Prihláste sa už teraz!

Nájdite AFS človeka

Zverejnite svoje kontaktné informácie na AFS World Café a opäť sa spojte s AFS účastníkmi z vášho programu či z celého sveta. Spojte sa so starými priateľmi, skamaráťte sa s novými a obohaťte svoje medzinárodné kontakty o nové.

Nájdi mentora, alebo sa ním staň

Naučte sa viac o globálnej komunite na AFS World Café, ale aj to, ako môžete podporiť a učiť študentov. Tiež môžete nájsť AFS dobrovoľníkov, ktorí sú mentormi.

Prevezmite kontrolu a vytvorte si vlastnú AFS skúsenosť

Podporte AFS

AFS pravdepodobne ponúka viac možností, ako zostať aktívny a pritom flexibilnejší, ako si myslíte. Ak ste začiatočník, môžete kontaktovať študenta alebo hostiteľskú rodinu, prispieť, vytvoriť štipendium alebo pomôcť AFS vytvoriť dôležité spojenia.

Kontaktujte nás

Pozri na AFS NEXT

Znovu rozmýšľate nad zahraničím? Zapojte sa do dospeláckeho programu AFS next, ktorý ponúka stáže, dobrovoľnícke možnosti v zahraničí, štúdium jazyka a oveľa viac.

AFSnext

Prispejte

Váš príspevok môže pomôcť mladým ľuďom, ktorí si to zaslúžia. Bez vašej pomoci im ich finančná situácia neumožňuje dostať sa do zahraničia. Vďaka štipendiám môžme vzdelávať a pomáhať viacerým angažovaným občanom.

Prispejte

Čo je AFS dnes?

AFS je široká komunita globálnych občanov, ktorí chcú vytvoriť spravodlivejší svet plný mieru. Veríme, že oceňovanie a rešpektovanie iných kultúr a schopnosť globálnych kompetencií sú kľúčové podmienky na to, aby sa svet naučil spolunažívať.

Čo je AFS dnes?

AFS je široká komunita globálnych občanov, ktorí chcú vytvoriť spravodlivejší svet plný mieru. Veríme, že oceňovanie a rešpektovanie iných kultúr a schopnosť globálnych kompetencií sú kľúčové podmienky na to, aby sa svet naučil spolunažívať.

AFS je medzinárodná vzdelávacia organizácia, ktorá poskytuje stredoškolské výmenné programy a oveľa viac!
  • AFS poskytuje inovatívne štúdium v zahraničí a výmenné programy pre tínedžerov a dospelých (AFS next).
  • Naše programy zahŕňajú prelomové medzikultúrne poznávacie cesty pre mladých účastníkov, hostiteľské rodiny, dobrovoľníkov a personál. Súčasťou AFS next je aj global competency certification program. Tieto náučné programy sú prispôsobené pre každú skupinu a sú vedené podľa osnov vyvinutých AFS expertmi a vedúcimi pedagógmi z celého sveta.
  • AFS je popredným zástancom medzikultúrneho vzdelávania a vzdelávania ku globálnemu občianstvu. Je partnerom UNESCO a úzko spolupracuje s množstvom národných organizácií, tak ako s mierovými, vzdelávacími a humanitárnymi organizáciami.
  • AFS zdieľa nápady a skúsenosti s lokálnymi komunitami, ktoré sa zaujímajú o stavanie mostov medzi kultúrami prostredníctvom projektov, ktoré majú sociálne dôsledky a prinášajú zmeny.

AFS komunita vie, ako veľmi si ceníme dobrovoľníkov a hostiteľské rodiny. Bez ich nasadenia a vášne by AFS dnes nebolo také, aké je. Je tu veľa možností, ako sa môžete zapojiť aj vy? Záleží pritom len na vašom čase, rozvrhu, záujmoch a odborných znalostiach. Dokonca aj malé gesto môže znamenať veľký rozdiel.

Prispejte