Zvoľ si program:

  • Ázia
  • Európa
  • Latinská Amerika
  • Severná Amerika

Čo je tvoja vášeň?

INTERN

Internshipy

Posilni tvoje pracovné vyhliadky s medzinárodným pracovným tréningom v tvojej vysnívanej profesii. Zistíš, že tvoje štúdium je zaujímavé z pohľadu biznisu, vlády alebo neziskových organizácií, a popri tom si vytvoríš atraktívnejší životopis pre budúcich zamestnávateľov.

LANGUAGE

Štúdium jazyka

Využi nový jazyk v reálnom prostredí a naplno si užívaj zvyky a tradície novej kultúry. Je to oveľa jednoduchšie, keď vieš plynule rozprávať v danom jazyku.

VOLUN

Buď dobrovoľníkom v zahraničí

Zaujímaj sa o problematiku, ktorá je pre teba dôležitá. 18plus ťa nechá vybrať si vlastnú oblasť záujmu – od práce s mládežou až k problémom životného prostredia – v tej časti sveta, kde máš záujem pracovať a vzdelávať sa.

TEACHER

Vzdelávanie

Stráv nejaký čas v inej krajine, objav iný systém výučby v trvaní od niekoľkých týždňov až po celý rok. Zdieľaj tvoju skúsenosť s inými učiteľmi a študentmi v novom kultúrnom prostredí.

GAP

Gap Year príležitosti

Poď do zahraničia na pár týždňov, mesiacov, alebo aj na dlhšie. Získaš nové schopnosti, nájdeš svoju vášeň, naučíš sa ďalší jazyk a nájdeš si kamarátov na super miestach. Toto sú úžasné spôsoby, ako sa pripraviť na univerzitu a naučiť sa byť nezávislejší.

STUDY

Študuj v zahraničí

Skombinuj výučbu v tvojom odbore s medzinárodnou skúsenosťou. Skvalitni svoje akademické vzdelávanie spoluprácou s novými profesormi, ktorí majú na predmet odlišné pohľady.

Budúca generácia vynikajúcich AFS programov

Dôveryhodná a osvedčená organizácia. Celoživotné spojenia.

18plus programy sú organizované AFS a skupinou ďalších vysoko rešpektovaných organizácií. Pomáhame dospelým nájsť správny medzinárodný program v záujme dosiahnutia ich osobných a profesionálnych cieľov. Získaj čo najviac z medzinárodnej komunity priateľov, z kvalifikovaného personálu a motivovaných dobrovoľníkov, ktorí sú pripravení pomôcť ti na ceste za svojimi cieľmi.

FAQ

Globálna perspektíva; oceňovaná konkurenčná výhoda

Vynikni medzi svojimi rovesníkmi tým, že k svojej osobnej a profesionálnej identite budeš môcť pridať prívlastok “globálny”. Podporné 18plus skúsenosti dávajú mladým ľuďom značnú výhodu v mnohých smeroch a v každej profesii, či už doma alebo v zahraničí. Je to preto, že bývanie, štúdium, práca a dobrovoľníctvo v zahraničí ti pomôžu stať sa viac sebavedomým v neznámom prostredí. Praktické medzikultúrne schopnosti sú vysoko oceňované univerzitami, neziskovými organizáciami aj zamestnávateľmi.

18plus účastníci sú podporovaní programom Certifikát globálnych kompetencií, ktorý ti pomôže lepšie využiť svoju medzinárodnú skúsenosť a pripraví ťa na život plný medzikultúrnych stretnutí.

Certifikát globálnej kompetencie

Dôležitá referencia pre medzinárodných profesionálov

Program globálnej kompetencie ťa pripraví na to, že sa budeš úspešne orientovať v nových kultúrnych prostrediach počas tvojej 18plus skúsenosti aj dlho po skončení programu. Medzikultúrne online vzdelávacie moduly skombinované s osobnými hodinami ti pomôžu rozvinúť praktické a globálne schopnosti, vedomosti a postoje, ktoré zamestnávatelia potrebujú, a organizácie veria, že im pomôžu dosiahnuť ich ciele sociálneho vplyvu.