Aby sme dosiahli naše poslanie a aby sme zostali uznávanou medzinárodnou organizáciou, ktorá zlepšuje svet, pozývame všetkých ľudí okolo AFS, aby zostali v spojení s organizáciou.

Zisti, čo je nové v AFS a ako môžeš pomôcť urobiť AFS dôležitým pre viacero ľudí. Povedz “áno” AFS a uži si spojenie s rozmanitou globálnou komunitou.

Staň sa súčasťou našej komunity na online platforme World Café!

Objav AFS World Café, našu globálnu online komunitu, pomocou ktorej sa najjednoduchšie spojíš s AFS. Môžeš nám ihneď poskytnúť svoje aktuálne kontaktné informácie, nájsť úlohu alebo aktivitu, ktorá ti vyhovuje, alebo sa spoj s priateľmi. Ako sa zapojíš do AFS, je len na tebe. Tu je niekoľko nápadov ako začať:

Prihlás sa už teraz!

Nájdi AFS človeka

Zverejni svoje kontaktné informácie na AFS World Café a opäť sa spoj s AFS účastníkmi z tvojho programu, z tvojej krajiny či z celého sveta. Spoj sa so starými priateľmi, skamaráť sa s novými a obohať svoje medzinárodné kontakty o nové.

Nájdi mentora, alebo sa ním staň

Nauč sa viac o našej globálnej komunite na AFS World Café, ale aj to, ako môžeš podporiť a učiť študentov. Tiež môžeš nájsť AFS dobrovoľníkov, ktorí sú mentormi.

Prevezmi kontrolu a vytvor si vlastnú AFS skúsenosť

Podpor AFS

AFS pravdepodobne ponúka viac možností, ako zostať aktívny a pritom flexibilnejší, ako si myslíš. Ak si začiatočník, môžeš kontaktovať študenta alebo hostiteľskú rodinu, prispieť, vytvoriť štipendium alebo pomôcť AFS vytvoriť dôležité spojenia.

Kontaktuj nás

Pozri na AFS NEXT

Znovu rozmýšľaš nad zahraničím? Zapoj sa do dospeláckeho programu AFS next, ktorý ponúka stáže, dobrovoľnícke možnosti v zahraničí, štúdium jazyka a oveľa viac.

AFSnext

Prispej

Tvoj príspevok môže pomôcť mladým ľuďom, ktorí si to zaslúžia, dostať sa do zahraničia bez ohľadu na ich finančnú situáciu. Vďaka štipendiám môžme vzdelávať a pomáhať viacerým angažovaným občanom.

Prispej

Čo je AFS dnes?

AFS je široká komunita globálnych občanov, ktorí chcú vytvoriť spravodlivejší svet plný mieru. Veríme, že oceňovanie a rešpektovanie iných kultúr a schopnosť globálnych kompetencií sú kľúčové podmienky na to, aby sa svet naučil spolunažívať.

Čo je AFS dnes?

AFS je široká komunita globálnych občanov, ktorí chcú vytvoriť spravodlivejší svet plný mieru. Veríme, že oceňovanie a rešpektovanie iných kultúr a schopnosť globálnych kompetencií sú kľúčové podmienky na to, aby sa svet naučil spolunažívať.

AFS je medzinárodná vzdelávacia organizácia, ktorá poskytuje stredoškolské výmenné programy a oveľa viac!
  • AFS poskytuje inovatívne štúdium v zahraničí a výmenné programy pre tínedžerov a dospelých (AFS next).
  • Naše programy zahŕňajú prelomové medzikultúrne poznávacie cesty pre mladých účastníkov, hostiteľské rodiny, dobrovoľníkov a personál. Súčasťou AFS next je aj global competency certification program. Tieto náučné programy sú prispôsobené pre každú skupinu a sú vedené podľa osnov vyvinutých AFS expertmi a vedúcimi pedagógmi z celého sveta.
  • AFS je popredným zástancom medzikultúrneho vzdelávania a vzdelávania ku globálnemu občianstvu. Je partnerom UNESCO a úzko spolupracuje s množstvom národných organizácií, tak ako s mierovými, vzdelávacími a humanitárnymi organizáciami.
  • AFS zdieľa nápady a skúsenosti s lokálnymi komunitami, ktoré sa zaujímajú o stavanie mostov medzi kultúrami prostredníctvom projektov, ktoré majú sociálne dôsledky a prinášajú zmeny.

AFS komunita vie, ako veľmi si ceníme dobrovoľníkov a hostiteľské rodiny. Bez ich nasadenia a vášne by AFS dnes nebolo také, aké je. Ale vedel si, že je tu viacero možností, ako sa môžeš zapojiť aj ty? Záleží pritom len na tvojom čase, rozvrhu, záujmoch a odborných znalostiach. Dokonca aj malé gesto môže znamenať veľký rozdiel.

Prispej